Hlavná ›
Výrobkz ›
Gumné výrobky
Gumné výrobky
Špeciálne pásky
    Skúsenosti s dodávkami v EÚ a bývalých krajinách SNŠ
    Naši manažéri sú vždy pripravení odpovedať
    na vaše otázky. Môžete nám zavolať cez víkendy a noci.
    Jednoznačné splnenie termínov a záväzkov voči našim zákazníkom
    Podpora
    Kvalita
    Skúsenosť
    Dostupnosť: pre-order

    Ako objednať:
    Telefón: (9-15) +421 940149560
    Telefón: (15-17) +421 951331497
    E-mail: dsffuture@gmail.com
    Páska s kovovým alebo textilným zámkom
    Dopravné pásy zámku sú špeciálne navrhnuté pre odolnosť proti nárazom ostrých a sypkých materiálov.
    Sú známe ako nárazuvzdorné pásky.
    Osobitné vlastnosti týchto pások sú zaistené vložením textilného alebo kovového zámku, ktorý je k dispozícii vo viacerých verziách: X, Y si Z, podľa DIN 22102 / 1-91.
    Kryt je vyrobený z polyamidu / polyesteru (EP) alebo din polyesteru / polyesteru (EE).
    Poloha zámkov sa vyberie podľa potreby.
    Krížové stuhy
    Pásky sú navrhnuté tak, aby sa dosiahla bočná tuhosť zabudovaním jednej alebo viacerých jednovláknových textílií. Takto sa získa dobre utiahnuté a stabilizované telo.
    Pásik môže mať jednu alebo veľké vložky jednovláknovej textílie pod horným poťahom, spodným poťahom alebo pod rovnakým poťahom podľa špecifikácií zákazníka.
    Tento typ pásky nebude bieliť a je dokonale vhodný na nanášanie škrabiek.
    Rúrková páska
    V nakladacej zóne musí byť páska bielená rovnakým spôsobom ako štandardné pásky. Po naplnení špeciálne bubny modelujú pásku do rúry s prekrývajúcimi sa okrajmi. Prepravovaný materiál je v takejto rúrke úplne izolovaný. Šesťuholníkové bubny zaisťujú uzatváranie pásky pozdĺž dráhy. Ku koncu stopy sa páska otvára štandardnou bielenou páskou s podporou 3 kotúčov a prechádza poslednou časťou dráhy v narovnanej forme, aby vyložila prepravovaný materiál. Na spiatočnej ceste sa páska opäť zatvára vo forme rúrky s prekrývajúcimi sa okrajmi.
    Páska sa vyrába v širokej škále povrchových úprav: Y pre všeobecné použitie, W pre vysoko abrazívne materiály, G pre prepravu mastných materiálov, odolná voči vysokým prevádzkovým teplotám a ohňovzdornosť. Na požiadanie môžu byť poskytnuté ďalšie vlastnosti náteru.
    TPU pásky
    TPU pásky sú vynikajúcim riešením na ochranu gumeného povrchu pred predčasným opotrebením. Ťažobné aplikácie preukázali nadradenosť tohto materiálu. V porovnaní so štandardnou páskou predlžuje životnosť pásky TPU 20-krát životnosť. TPU páska má vynikajúce vlastnosti: odolnosť proti oderu, elasticita, dobrá odolnosť voči olejom, tukom a iným rozpúšťadlám, odolnosť proti poveternostným vplyvom, dobrá odolnosť proti silnému žiareniu, dobrá odolnosť proti mikróbom. Desmopan je obchodný názov pre TPU vyrábaný spoločnosťou Bayer Material Science AG.
    Pásky odolávajú teplotám od -30 ° C do + 70 ° C.
    Complex supplies of industrial equipment, chemical products, rubber products and ceramic products
    Useful links
    Contact us
    Mon - Fri: 09.00 - 17.00
    Nám. SNP 472/13, Bratislava